Žlté mladšie žiačky s plným bodovým ziskom

21.04.2024 21:54:34
Žlté mladšie žiačky s plným bodovým ziskom
MŠK Žltý Žiar nad Hronom - MVK Detva 3:0 (23, 23, 14) a 3:1 (21, 4, -15, 19)

V nedeľu 21. apríla odohrali Žiarčanky ďalšie dva zápasy majstrovstiev oblasti na domácej palubovke. V prvom zápase po dvoch maximálne vyrovnaných setoch viedli Žiarcanky 2:0. V treťom sete už žlté dievčatá dominovali a zaslúžene vyhrali. Druhý zápas bol ako na hojdačke. Skóre sa menilo každú chvíľu a nakoniec rozhodoval menší počet vlastných chýb. A keďže boli domáce hráčky v tejto štatistike lepšie, tak zaslúžene vydolovali s Detvou v dvoch zápasoch šesť bodov.

Zostava:
Kollárová Viktória, Mandincová Timea, Nociarová Dominika, Veronika Rebrošová, Alexandra Rošková, Horvatová Nina, Aneta Neuschlová, Giláňová Monika, Lilien Lepšíková, Simona Šurianska, Liana Páleníková, Laura Kútiková, Linda Búciová, tréneri Kollárik Peter a Kútik Miroslav